OBHÁJILI JSME TITUL EKOŠKOLA

Datum 21. března 2019 se stalo pro liběšický Ekotým zásadní. Již po druhé se snažil obhájit titul Ekoškola. Kolem desáté hodiny to celé vypuklo. Přijely dvě milé paní auditorky. Sešel se Ekotým a začala obhajoba.

Jedním z bodů obhajoby bylo ukázat, co všechno jsme za dobu od posledního auditu změnili nebo co jsme vybudovali nového. Všechny tyto věci jsme jim ukázali během prohlídky po škole a jejím areálu.

Samozřejmě jsme se pochlubili bohatou bylinkovou zahrádkou a právě vznikající bezzásahovou plochou. Nezapomněli jsme ani na mapu Českého středohoří. Největšího úspěchu však dosáhl školní Ekokodex ve tvaru žirafáka. Zhruba ve 12 hodin jsme se všichni společně sešli ve sborovně. Po chvíli napínání nám konečně oznámily to, na co jsme všichni čekali…OBHÁJILI JSTE TITUL EKOŠKOLA.

 

 

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *