Jaro 2016: Ekotým vyučuje – o energii

DSC_0022Členové Ekotýmu si v listopadu opět vyzkoušeli výuku. Program se pokaždé trochu lišil, podle toho v jaké třídě zrovna „vystupovali“, pointa však byla stále stejná a to jak ušetřit energii a jak šetřit naší přírodu.

Ekotým se energii věnuje už delší dobu, zjišťujeme, kde všude se dá v naší škole ušetřit energie a co zlepšit abychom energii ušetřili. Už jsme zavedli pár opatření, aby se energie na naší škole šetřila, například obrázky u vypínačů, atd.

Výuka o energii bavila jak vyučující členy Ekotýmu, tak žáky. Naše vyučující skupinky by teď měly mít nové zkušenosti, a to mluvení před větší skupinkou lidí, prezentovat dané téma srozumitelně, přehledně, a hlavně navrhnout si plán a uskutečnit ho.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *