Prosinec 2015: Prezentace nového kontejneru na textil

Každý z nás občas vyhodí nějaké staré šaty nebo hračky. Když je hodíme do černé popelnice, skončí na skládce. Přitom je mezi nimi spousta věcí, které by se ještě mohly někomu hodit. V Liběšicích už je můžete třídit! Za základní školou u vchodu do školky stojí nový bílý kontejner.

Osoby a obsazení:

kontejner – Jirka Skokan, rozjívený školák – Ondra Matička, tatínek – Kája Kracík, maminka – Vašek Černý, maminka v azylovém domě – Káťa Osvaldová, miminko – Radek Horák

Náš živý kontejner (Jirka schovaný v krabici) všem perfektně vysvětlil, co do kontejneru patří a vyhodil všechno, co patří někam jinam. Rodina se radovala, že svým textilem někomu pomůže a maminka s miminkem byli nadšení z darované bundy. Doufáme, že i všechny naše třídy příběh pochopily a budou si pamatovat, že:

Do kontejneru patří:

VEŠKERÉ ODĚVY, BOTY, HRAČKY, KABELKY, BYTOVÝ TEXTIL, PROSTĚRADLA, PŘIKRÝVKY, POVLEČENÍ ATD.

Do kontejneru nepatří:

MOKRÉ, PLESNIVÉ, ZNEČIŠTĚNÉ ZEMINOU A ROPNÝMI LÁTKAMI, PRŮMYSLOVÉ USTŘIŽKY LÁTEK APOD.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *