Září 2016: Příprava na AUDIT (v lese)

V pátek 16. září se Ekotým neučil, ale to neznamená, že by nedělal vůbec nic. Jarda Kaupa nás zavedl nad Trnobrany na pozemek svého dědy s úžasným výhledem do kraje. No a my jsme tam celý den tvořili.

Připravujeme se totiž na audit! To je návštěva dvou lidí z Terezy, kteří přijedou v listopadu zkontrolovat, jestli si zasloužíme titul Ekoškola i na další dva roky.

A tak jsme procházeli 7 bodů Ekoškoly (EKOTÝM – EKOKODEX – ANALÝZA – PLÁN ČINNOSTÍ – MONITOROVÁNÍ A VYHODNOCOVÁNÍ – INFORMOVÁNÍ A SPOLUPRÁCE – EKOLOGICKÁ VÝCHOVA VE VÝUCE).

Pak jsme si jeden z nich vytáhli a pořádně na něm zapracovali. Bylo to MONITOROVÁNÍ A VYHODNOCOVÁNÍ Bylo totiž potřeba zase po nějaké době ZMONITOROVAT A VYHODNOTIT, jak jsme na tom s ODPADY, PROSTŘEDÍM ŠKOLY, VODOU A ENERGIÍ. Šlo nám to výborně…a teď jste na řadě VY!

Členové Ekotýmu se na vás brzy obrátí se žádostí o pomoc. Potřebujeme od vás vědět, co se podle vás z poslední dva roky ve škole změnilo – k lepšímu nebo k horšímu. Přemýšlejte o tom!

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *