Listopad 2016: Ekotým jde obhájit titul Ekoškola!!!

Už to budou dva roky co si naše škola poprvé zasloužila titul Ekoškoly, ted je čas si ho obhájit!

Již brzy – 30.11. k nám přijedou dva lidi z Terezy na audit a budou se každého z nás ptát na otázky ohledně Ekotýmu, Ekoškoly a práce kterou jsme již odvedli.

Během auditu budou paní mluvit téměř se všemi (členové Ekotýmu, ředitel školy, ale i ostatní zaměstnanci a někteří žáci) na škole. Bude se mluvit o Ekotýmu – o tom jak probíhají schůzky (podle čeho se rozdělujeme do skupin, kdo je vede atd.), co už jsme udělali, a jestli vůbec známe sedm bodů Ekoškoly atd.

Nijak jsme se ale neflákali. Bylo potřeba znovu zmonitorovat a vyhodnotit jak jsme na tom s energií, odpady, prostředím školy a vodou, také jsme ovšem udělali spoustu dalších věcí, vytvořili jsme nové cedulky na záchody, domalovali zeď v naší učebně Ekotýmu, šli jsme vyučovat do všech tříd a spoustu dalších.

Taky jsme udělali „Tweety“ (papírky kam mohou žáci a zaměstnanci školy psát co si myslí o Ekotýmu.) Spoustu z nich nám řeklo že doufají, že obhájíme titul Ekoškoly. A tak doufáme, že nám i vy přejete hodně štěstí.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *